Dowody na zdradę - poznaj prawdę razem z Biurem Detektywistycznym ASTMasz przeczucie, że osoba z którą dzielisz życie nie jest z Tobą do końca szczera? Chcesz zebrać dowody na zdradę i ostatecznie zamknąć smutny rozdział Twojego życia? Koniecznie zgłoś się do nas! Nasi detektywi posiadają wieloletnie doświadczenie w obserwacjach oraz identyfikowaniu podejrzanych zachowań, dzięki czemu zawsze dostarczają wiarygodne i rzetelne informacje. Zbieranie dowodów do rozwodu to dziedzina towarzysząca nam od początku działalności. Nasza wiedza, doświadczenie oraz rozwinięta sieć kontaktów z rzetelnymi adwokatami decydują o tym, że dostarczane przez nas dowody do rozwodu za każdym razem okazują się wartościowe dla sądów.


Zbieranie dowodów do rozwodu to nasza specjalność

Nasi specjaliści działają z zachowaniem pełnego profesjonalizmu oraz dyskrecji. Jesteśmy w stanie dostarczyć niezbite dowody na zdradę bez wzbudzania podejrzeń osoby obserwowanej. Rejestrujemy wszelkie spotkania, nietypowe zachowania, a także staramy się identyfikować stopień zażyłości relacji osoby podejrzewanej o niewierność. Dowody do rozwodu gromadzone przez naszych detektywów tworzą m.in. nagrania oraz zdjęcia. Każda współpracująca z nami osoba jest na bieżąco informowana o postępach w sprawie oraz otrzymuje rzetelny raport dotyczący naszych działań.


Realizowane przez naszą Agencję Detektywistyczną zbieranie dowodów do rozwodu odbywa się z myślą o interesach naszych Klientów. Dokładamy wszelkich strań, aby zgromadzony materiał spełniał najwyższe jakościowe normy, tak aby mógł posłużyć jako wiarygodny dowód w sądzie. Ponadto, w zależności od charakteru sprawy nasz detektyw może stawić się na rozprawie w charakterze świadka.


Kompleksowe wsparcie Agencji Detektywistycznej AST

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie oraz staramy się doprowadzić ją do szczęśliwego finału. Działamy kompleksowo, nie ograniczając się wyłącznie do gromadzenia dowodów na zdradę. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie w przeprowadzaniu rozwodu oraz wyjaśnienia kwestii związanych z opieką nad dziećmi czy też podziałem majątku. Zbierając dowody do rozwodu stawiamy na dyskrecję i profesjonalizm. Poznanie prawdy jest dla nas równie istotne jak dla współpracujących z nami osób. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Twoją sprawą oraz dostarczymy przekonujących dowodów do rozwodu. Do usłyszenia!Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczne "AST"
Krzysztof Ast
ul. Saperska 38F/2A
61-493 Poznań
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl

tel. 697 099 946
fax. 61 671 22 86

NIP: 972-099-09-98
Regon: 300607514