Dowody na zdradę - poznaj prawdę razem z Biurem Detektywistycznym ASTMasz przeczucie, że osoba z którą dzielisz życie nie jest z Tobą do końca szczera? Chcesz zebrać dowody na zdradę i ostatecznie zamknąć smutny rozdział Twojego życia? Koniecznie zgłoś się do nas! Nasi detektywi posiadają wieloletnie doświadczenie w obserwacjach oraz identyfikowaniu podejrzanych zachowań, dzięki czemu zawsze dostarczają wiarygodne i rzetelne informacje. Zbieranie dowodów do rozwodu to dziedzina towarzysząca nam od początku działalności. Nasza wiedza, doświadczenie oraz rozwinięta sieć kontaktów z rzetelnymi adwokatami decydują o tym, że dostarczane przez nas dowody do rozwodu za każdym razem okazują się wartościowe dla sądów.


Zbieranie dowodów do rozwodu to nasza specjalność

Nasi specjaliści działają z zachowaniem pełnego profesjonalizmu oraz dyskrecji. Jesteśmy w stanie dostarczyć niezbite dowody na zdradę bez wzbudzania podejrzeń osoby obserwowanej. Rejestrujemy wszelkie spotkania, nietypowe zachowania, a także staramy się identyfikować stopień zażyłości relacji osoby podejrzewanej o niewierność. Dowody do rozwodu gromadzone przez naszych detektywów tworzą m.in. nagrania oraz zdjęcia. Każda współpracująca z nami osoba jest na bieżąco informowana o postępach w sprawie oraz otrzymuje rzetelny raport dotyczący naszych działań.


Realizowane przez naszą Agencję Detektywistyczną zbieranie dowodów do rozwodu odbywa się z myślą o interesach naszych Klientów. Dokładamy wszelkich strań, aby zgromadzony materiał spełniał najwyższe jakościowe normy, tak aby mógł posłużyć jako wiarygodny dowód w sądzie. Ponadto, w zależności od charakteru sprawy nasz detektyw może stawić się na rozprawie w charakterze świadka.


Kompleksowe wsparcie Agencji Detektywistycznej AST

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie oraz staramy się doprowadzić ją do szczęśliwego finału. Działamy kompleksowo, nie ograniczając się wyłącznie do gromadzenia dowodów na zdradę. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie w przeprowadzaniu rozwodu oraz wyjaśnienia kwestii związanych z opieką nad dziećmi czy też podziałem majątku. Zbierając dowody do rozwodu stawiamy na dyskrecję i profesjonalizm. Poznanie prawdy jest dla nas równie istotne jak dla współpracujących z nami osób. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Twoją sprawą oraz dostarczymy przekonujących dowodów do rozwodu. Do usłyszenia!


Zależy nam pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego decydując się na skorzystanie z usług naszej agencji detektywistycznej możesz liczyć na szeroki zakres wsparcia — szczegółową strategię działania dopasowujemy na podstawie specyfiki konkretnej sprawy, sięgając po środki, które według naszej oceny okażą się najskuteczniejsze w kontekście zaistniałych okoliczności. Mimo określonego planu oraz pewnych uniwersalnych, latami wypracowywanych procedur, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, skrupulatnie analizując wszelkie czynniki oraz przesłanki świadczące o potencjalnej zdradzie.


Detektywi zrzeszeni w obrębie naszej agencji odznaczają się niezwykle wysoką kulturą pracy oraz sumiennym podejściem do wykonywanych zadań. Jednocześnie stawiamy również na przejrzystą komunikację z naszymi klientami — pozostajemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie sprawy, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem i wsparciem. Wierzymy, że dobry kontakt, wzajemny szacunek oraz indywidualne podejście to filary udanej współpracy, szczególnie w przypadku spraw o zabarwieniu silnie emocjonalnym, jak potencjalne zdrady czy też rozwody.


Agencja detektywistyczna — zdobądź dowody zdrady

Tym, co przez lata działalności naszej agencji detektywistycznej zdołało zaskarbić nam uznanie i szacunek naszych klientów, jest szeroko pojęta skrupulatność. Podczas prowadzenia sprawy nasza uwaga skierowana jest nie tylko w kierunku najbardziej oczywistych poszlak, które nierzadko stanowią podstawę dla procesu ujawniania prawdy. Poszukując dowodów potencjalnej zdrady, jednocześnie zbieramy wiele z pozoru mniej istotnych informacji i poszlak — w rodzaju różnego typu dokumentacji, paragonów, umów, fotografii czy też wpisów internetowych.


W praktyce każdy, nawet najmniejszy szczegół może przechylić szalę na korzyść naszego klienta na przykład w kontekście sprawy rozwodowej. Dlatego właśnie jednym z istotnych aspektów pracy agencji detektywistycznej jest sumienne i kompleksowe kolekcjonowanie dowodów oraz prowadzenie dokumentacji. Korzystając z naszych usług w przypadku podejrzenia zdrady lub sprawy rozwodowej, masz pewność, że nie umknie nam żaden szczegół.


Dlaczego warto skorzystać z usług agencji detektywistycznej?

Nie jest tajemnicą, że dla osoby niedoświadczonej oraz bez odpowiedniego przeszkolenia teoretycznego i praktycznego zdobycie odpowiednich dowodów, które prezentowałyby wymierną wartość w sądzie, nie jest wcale łatwe, a w większości przypadków zwyczajnie niemożliwe. Wsparcie profesjonalisty może w tym kontekście oznaczać różnicę między korzystnym a zupełnie niezadowalającym rozwiązaniem sprawy.


Dowody zebrane przez agencję detektywistyczną mogą okazać się nieocenione nie tylko w kontekście prywatnych konfliktów pomiędzy partnerami, ale również sprawy sądowej, na przykład rozwodowej. Orzeczenie o winie, korzystny stosunek podziału majątku, alimenty na rzecz współmałżonka, opieka nad dzieckiem — to tylko niektóre obszary, przy których mocny dowód uzyskany w rzetelny i niepodważalny sposób może zaważyć na wyniku rozprawy.


Działania pracowników agencji detektywistycznej obejmują nie tylko zbieranie dokumentów i fotografii w tradycyjnej formie. Repertuar naszych specjalistów obejmuje również pozyskiwanie próbek do analizy DNA, różnego typu dowodów rzeczowych a także materiałów w formie cyfrowej, które w dobie wszechobecnego dostępu internetu nierzadko skrywają wiele informacji użytecznych z punktu widzenia rozprawy rozwodowej. Jednocześnie gwarantujemy maksymalną dyskrecją oraz kontrolę nad tym, jaka część pozyskanego materiału dowodowego zostanie faktycznie wykorzystana.


Skontaktuj się z naszą agencją detektywistyczną!

Więcej informacji na temat szeroko pojętej działalności naszej agencji detektywistycznej znajdziesz w odpowiednich sekcjach naszej strony internetowej. Tam też dowiesz się więcej na temat specyfiki naszej pracy, zakresu usług oraz wsparcie w odniesieniu do potencjalnej zdrady lub rozwodu. Jeśli natomiast nadal masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się — skontaktuj się z naszymi doradcami!Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczne "AST"
Krzysztof Ast
ul. Saperska 38f/2a
61-493 Poznań
woj. wielkopolskie
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl

tel. 697 099 946
fax. 61 671 22 86

NIP: 972-099-09-98
Regon: 300607514

Filie:
ul. Piłsudskiego 4a/2
63-100 Śrem

ul. Jana Pawła II 13/1
62-300 Września

ul. Rzeźnicka 2b
62-200 Gniezno