Prywatny detektyw w Gnieźnie

Zajmujemy się nie tylko sprawami rodzinnymi czy gospodarczymi, ale także uczestniczymy w poszukiwaniach osób zaginionych. Działający m.in. w Gnieźnie prywatny detektyw z agencji AST to bowiem specjalista, który przydaje się w najróżniejszych sytuacjach. Nasze biuro detektywistyczne oferuje ponadto usługi pozwalające dowieść niewierności małżonka, jak i nieuczciwości partnera biznesowego. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie nasi pracownicy zdobyli przez lata działalności, jesteśmy w stanie zapewnić zleceniodawcom wysoką skuteczność.

Członkowie naszej agencji to wykwalifikowani i licencjonowani detektywi, którzy do każdej powierzonej sprawy podchodzą indywidualnie. Wiemy, że na rozwiązanie śledztw wpływają najróżniejsze niuanse, dlatego, świadcząc prezentowane usługi detektywistyczne, nie działamy rutynowo, za to wykorzystujemy wszystkie legalne i dozwolone w tej branży środki, by wypełnić nawet najtrudniejsze zadania.

Dyskretne, kompetentne i uzbrojone w nowoczesny sprzęt biuro detektywistyczne

Rozumiemy również, jak delikatne bywają zlecenia, jakie powierzają nam Klienci. Dlatego korzystając z usług, jakie oferuje prywatna agencja detektywistyczna AST, macie Państwo gwarancję pełnej dyskrecji. W śledztwach wykorzystujemy nie tylko swoje umiejętności, ale i najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu zleceniodawcy otrzymują zarówno dokładne notatki, ale i materiały foto-video, jak i nagrania. Nasze biuro ma wszelkie niezbędne licencje, więc dostarczone treści będą stanowiły pełnoprawny dowód przed sądem.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy prywatnych detektywów w sprawie rodzinnej, gospodarczej czy innym śledztwie – zachęcamy do współpracy.


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

ul. Rzeźnicka 2b
62-200 Gniezno
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl
tel. 697 099 946

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczne "AST"
Krzysztof Ast
ul. Saperska 38F/2A
61-493 Poznań
woj. wielkopolskie
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl

tel. 697 099 946
fax. 61 671 22 86

NIP: 972-099-09-98
Regon: 300607514

Filie:
ul. Piłsudskiego 4a/2
63-100 Śrem

ul. Jana Pawła II 13/1
62-300 Września

ul. Rzeźnicka 2b
62-200 Gniezno