Prywatny detektyw - Konin - czym się zajmujemy?W naszej agencji detektywistycznej każdy prywatny detektyw na wszystkich etapach prowadzenia sprawy działa w zachowaniu pełnej poufności oraz dbałości o każdy szczegół, na każdym kroku utrzymując najwyższy standard świadczonej usługi, które realizujemy w takich miastach jak Poznań, Zielona Góra czy Konin. Nasze biuro detektywistyczne działa wieloobszarowo i kompleksowo zajmując się między innymi:


  • sprawami rodzinnymi,
  • wywiadem gospodarczym,
  • sprawami poszukiwawczymi,
  • zbieraniem informacji genealogicznych,
  • audytami bezpieczeństwa,
  • doradztwem prawnym.

Każdą z wykonanych przez nas czynności finalizujemy sporządzeniem sprawozdania dokumentującego w formie pisemnej oraz przekazaniem poszczególnych materiałów dokumentujących stan faktyczny w formie wydruków oraz informacji cyfrowych (foto, video, audio). Na życzenie Klientów każdy prowadzący sprawę detektyw może także występować w charakterze świadka przed sądem w zakresie prowadzonych przez nas spraw. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu do każdej powierzonej nam sprawy, możemy poszczycić się długą listą miast, w których zaufało nam już wielu Klientów, znajduje się na niej między innymi Konin.


Dokładamy wszelkich starań, aby opracowany przez nas plan prowadzenia sprawy był nastawiony na znalezienie oraz opracowanie najlepszych metod, które zagwarantują naszemu Klientowi oczekiwane efekty. Dlaczego nasz cennik ma charakter indywidualnej wyceny, która jest podyktowana charakterem powierzonej nam sprawy. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowym cennikiem, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy i przedstawimy Państwu elastyczny cennik naszej firmy podczas rozmowy telefonicznej lub podczas spotkania w naszym biurze.


Biuro detektywistyczne AST - dlaczego warto nam zaufać?

Nasze biuro detektywistyczne powstało z myśli o zapewnieniu profesjonalnej pomocy wszystkim osobom potrzebującym wsparcia prywatnego detektywa, który opierając się na wiedzy i kompetencji skutecznie poprowadzi powierzoną przez Klienta sprawę zachowując najwyższy standard i bezpieczeństwo usług.


Jesteśmy profesjonalistami, którzy traktują swoją pracę bardzo poważne przestrzegając wszystkich warunków oraz norm formalno - prawnych. Wierzymy, że właśnie tak powinien działać prywatny detektyw. Zgodnie z obowiązującym prawem oraz przy świadomym oraz skutecznym korzystaniu z dostępnych środków, metod i sposobów, które zagwarantują Klientowi oczekiwany rezultat w prowadzonej sprawie. Dlatego wszystkie osoby, które zdecydują się skorzystać z usług, które oferuje nasze biuro detektywistyczne, mogą być pewni bezpiecznego i pewnego prowadzenia powierzonej nam sprawy. Zaufało nam już wielu Klientów, między innymi z Konina oraz innych miast Polski. Zapraszamy do kontaktu.Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczne "AST"
Krzysztof Ast
ul. Saperska 38F/2A
61-493 Poznań
woj. wielkopolskie
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl

tel. 697 099 946
fax. 61 671 22 86

NIP: 972-099-09-98
Regon: 300607514

Filie:
ul. Piłsudskiego 4a/2
63-100 Śrem

ul. Jana Pawła II 13/1
62-300 Września

ul. Rzeźnicka 2b
62-200 Gniezno