Sprawdzeni detektywi – LesznoNasze biuro detektywistyczne gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy oraz obsługę doświadczonych specjalistów uprawnionych do wykonywania czynności śledczych. Każde otrzymane zlecenie rozkładamy na czynniki pierwsze, dzięki czemu jakość naszych usług nie ma sobie równych zarówno w miejscowości Leszno, jak i innych miastach województwa Wielkopolskiego.


Doskonale zdajemy sobie sprawę z intymnego charakteru niektórych spraw, dlatego nasz prywatny detektyw zapewnia 100% dyskrecję oraz poufność informacji. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. rozwiązywanie spraw o charakterze rodzinnym, poszukiwanie osób zaginionych, zbieranie informacji genealogicznych, wykonywanie audytów bezpieczeństwa, a także doradztwo prawne dla firm oraz osób prywatnych z Leszna. Każdy detektyw zatrudniony w naszym biurze posiada stosowne kompetencje umożliwiające rozwiązanie sprawy po myśli Klienta.


Kompleksowa obsługa detektywów

Jako biuro detektywistyczne cieszące się dobra opinią w Wielkopolsce, zapewniamy kompleksowe, a zarazem profesjonalne podejście do każdej sprawy. Wszelkie czynności realizowane przez naszych detektywów są starannie dokumentowanie zarówno w formie pisemnej, jak i cyfrowej (filmy, zdjęcia). Pozwala to na uzyskanie wiarygodnych dowód niemal w każdej sprawie. Mając na uwadze zabezpieczenie interesów współpracujących z nami osób, nasz prywatny detektyw może wystąpić w charakterze świadka podczas rozprawy sądowej.


Zależy nam na wypracowaniu możliwie najlepszych rezultatów, dlatego do każdej powierzonej sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek czynności, nasz detektyw przygotowuje przemyślany plan działań oraz dobiera optymalne metody pracy. Dzięki takiemu podejściu możemy osiągnąć efekty, których nie zapewnią Ci inne biura detektywistyczne działające w miejscowości Leszno.


Z uwagi na fakt, że każda sprawa jest inna, cennik naszych usług jest ustalany indywidualnie. Dysponując zespołem doświadczonych prywatnych detektywów jesteśmy w stanie podjąć każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie i doprowadzić je do szczęśliwego finału.


Dlaczego my?

Nasza wieloletnia obecność w branży ora bogata wiedza pozwalają nam spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania odbiorców. Biuro detektywistyczne AST zapewnia rzetelne wsparcie zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Działamy zgodnie z normami formalno-prawnymi, wykorzystując wyłącznie sprawdzone i skuteczne techniki operacyjne. Serdecznie zapraszamy do współpracy!Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczne "AST"
Krzysztof Ast
ul. Saperska 38F/2A
61-493 Poznań
woj. wielkopolskie
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl

tel. 697 099 946
fax. 61 671 22 86

NIP: 972-099-09-98
Regon: 300607514

Filie:
ul. Piłsudskiego 4a/2
63-100 Śrem

ul. Jana Pawła II 13/1
62-300 Września

ul. Rzeźnicka 2b
62-200 Gniezno