Prywatny detektyw we Wrześni

Od lat biuro detektywistyczne AST świadczy profesjonalne usługi na obszarze Wielkopolski. Nasz prywatny detektyw podejmował się różnych spraw we Wrześni, jak i innych miastach tego województwa, doprowadzając je do szczęśliwego końca. Pracownicy agencji mają do dyspozycji nie tylko ogromne doświadczenie, ale i niezbędne uprawnienia, kompetencje, a także specjalistyczny sprzęt. To gwarantuje wysoką skuteczność w każdym śledztwie, niezależnie od jego charakteru.

Wykonujemy różne zadania, wchodzące w zakres pracy detektywa. Pomagamy m.in. zgromadzić materiały dowodzące nieuczciwości małżonka, jak i partnera biznesowego. Nasza prywatna agencja detektywistyczna pomaga też w poszukiwaniach osób zaginionych, zajmujemy się ponadto m.in. monitorowaniem dzieci np. w czasie ich powrotu ze szkoły do domu.

Licencjonowani detektywi z bogatym doświadczeniem

Klienci korzystający z usług biura AST mają gwarancję w pełni indywidualnego podejścia. Zapewniamy przy tym maksymalne zaangażowanie – najważniejsze dla naszego zespołu jest nie tylko to, aby rozwikłać sprawę, ale i to, by zleceniodawca miał świadomość, że zostały podjęte wszelkie niezbędne kroki, prowadzące do jej całkowitego rozwiązania. Nowoczesne urządzenia, jakimi dysponujemy, pozwalają na gromadzenie wysokojakościowego materiału dowodowego. Dzięki licencji prywatnych detektywów, wszystkie dokumenty, nagrania i fotografie sporządzone przez zawodowców z naszego biura mogą zostać uwzględnione przez sąd jako pełnoprawne dowody.

Korzystając z usług agencji detektywistycznej AST, Klienci mają pewność, że ich sprawą zajmują się specjaliści. Niezależnie od wagi sprawy, zawsze dbamy o maksimum dyskrecji. Wiemy, że wiele powierzonych nam śledztw dotyka bardzo intymnych sfer.


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

ul. Jana Pawła II 13/1
62-300 Września
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl
tel. 697 099 946

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczne "AST"
Krzysztof Ast
ul. Saperska 38F/2A
61-493 Poznań
woj. wielkopolskie
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl

tel. 697 099 946
fax. 61 671 22 86

NIP: 972-099-09-98
Regon: 300607514

Filie:
ul. Piłsudskiego 4a/2
63-100 Śrem

ul. Jana Pawła II 13/1
62-300 Września

ul. Rzeźnicka 2b
62-200 Gniezno