Prywatny detektyw w Śremie

Jesteśmy specjalistami od prowadzenia różnego typu śledztw i jako agencja gwarantujemy w pełni dyskretne usługi detektywistyczne. Pomagamy nie tylko odnaleźć zaginione osoby, ale i zebrać dowody w sprawie rozwodowej, monitorować najbliższych w celu zapewnienia im bezpieczeństwa, jak i wykonać szereg innych zadań, mających na celu zabezpieczenie interesów Klienta.

Mamy szerokie doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności jako prywatny detektyw. Podchodzimy do każdej sprawy maksymalnie indywidualnie, dostrzegając często powiązania tam, gdzie pozornie ich nie ma. Takie działanie gwarantuje wysoką skuteczność. Nasza agencja detektywistyczna z siedzibą w Śremie oferuje swoje profesjonalne usługi każdemu, kto potrzebuje pomocy.

Kompetentni specjaliści, oferujący kompleksową obsługę

Przez lata działalności biura AST uczestniczyliśmy w licznych śledztwach. Dzięki zaangażowaniu, wysokim kwalifikacjom, a także profesjonalnemu sprzętowi, doprowadzaliśmy je do satysfakcjonującego dla zleceniodawców końca. W pracy prywatnego detektywa liczy się rzetelność, dlatego wszystkie postępy sumiennie dokumentujemy, zarówno sporządzając odpowiednie notatki, jak i dostarczając materiały foto-video oraz nagrania dźwiękowe. Dzięki temu stanowią one wiarygodny materiał dowodowy w postępowaniach sądowych.

Jeśli więc potrzebujecie Państwo biura detektywistycznego, gotowego podjąć się nawet najtrudniejszych śledztw – zachęcamy do kontaktu. Zespół naszej prywatnej agencji to kompetentni detektywi, którzy w ramach proponowanych usług, pomogą w sprawach rodzinnych, gospodarczych, jak i przeprowadzą niezbędne audyty bezpieczeństwa.


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

ul. Piłsudskiego 4a/2
63-100 Śrem
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl
tel. 697 099 946

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczne "AST"
Krzysztof Ast
ul. Saperska 38F/2A
61-493 Poznań
woj. wielkopolskie
e-mail: biuro@detektyw-ast.pl

tel. 697 099 946
fax. 61 671 22 86

NIP: 972-099-09-98
Regon: 300607514

Filie:
ul. Piłsudskiego 4a/2
63-100 Śrem

ul. Jana Pawła II 13/1
62-300 Września

ul. Rzeźnicka 2b
62-200 Gniezno